Denizin Sesi Aylık Bülten

Paylaş

Gönderim Tarihi:6 Haziran 2022
Denizin Sesi Aylık Bülten

Marmara Kültürleri Ağı, “Kaybedecek zaman yok; dayanışma ile Marmara Denizi’ni iyileştirebiliriz” diyen Marmaralı yurttaşlar; Marmaralı sivil toplum kuruluşları, uzmanlar, bilim insanları, kültür ve sanat insanları ile kurumlar ile bir araya gelerek karşı karşıya olunan bu çevre ve yaşam krizi konusunda kamuoyunun bilgilendirilmesini ve Marmara Denizi’nin kurtarılması için çabaların çoğalmasını hedefleyen bir oluşum. 2022 yılı boyunca bir Avrupa Birliği projesi olan CultureCIVIC: Kültür Sanat Destek Programı tarafından finanse edilen ağın amaca yönelik çalışmaları yıllar boyu sürecek. Denizin Sesi, Adaları ve Boğazlarıyla Marmara Kültürleri Ağı’nın aylık bülteni. Yerelden, her kesimden katkıya açık olan bülten her ay düzenli yayınlanıyor. Ayrıntı ve günlük gelişmeler için, ağın web sitesi ve sosyal medya hesaplarını takip edin.

İyi okumalar.

Bültene git


Gönderim Tarihi:7 Mayıs 2022

Denizin Sesi Aylık Bülten

Marmara Kültürleri Ağı, “Kaybedecek zaman yok; dayanışma ile Marmara Denizi’ni iyileştirebiliriz” diyen Marmaralı yurttaşlar; Marmaralı sivil toplum kuruluşları, uzmanlar, bilim insanları, kültür ve sanat insanları ile kurumlar ile bir araya gelerek karşı karşıya olunan bu çevre ve yaşam krizi konusunda kamuoyunun bilgilendirilmesini ve Marmara Denizi’nin kurtarılması için çabaların çoğalmasını hedefleyen bir oluşum. Bir Avrupa Birliği projesi olan CultureCIVIC Kültür Sanat Destek Programı tarafından Aralık 2022’ye kadar finanse edilecek olan ağın amaca yönelik çalışmaları yıllar boyu sürecek.

Önünüzde ilk sayısı olan Deniz’in Sesi, Adaları ve Boğazlarıyla Marmara Kültürleri Ağı’nın aylık bülteni. Yerelden, her kesimden katkıya açık olan bülten her ay düzenli yayınlanacak. Ayrıntı ve günlük gelişmeler için, ağın web sitesi ve sosyal medya hesaplarını takip edin. İyi okumalar.

Bültene git